Úvod > Život v obci > Aktuality > RYCHLÉ INFORMACE FORMOU SMS

28.4.2015

RYCHLÉ INFORMACE FORMOU SMS

SLUŽBA JE POSKYTOVÁNA ZDARMA
k odběru informací se stačí pouze přihlásit

Vážení občané,
v minulých měsících jsme avizovali zřízení nové služby, díky níž budete včas informováni o důležitém dění v naší obci formou SMS (krátkých textových zpráv).

Přihlášení k odběru těchto informací můžete provést 2 způsoby, registrace je velmi jednoduchá a zabere vám jen pár minut.

Jak se registrovat k odběru informativních SMS z obce?

1. Prostřednictvím našich webových stránek v záložce REGISTRACE SMS, kterou naleznete v horním menu. Můžete si zde nastavit nebo upravit kategorie informací, o které máte zájem, popř. se odhlásit z odběru SMS.

2. Osobně na obecním úřadě nebo nás můžete kontaktovat na telefonním čísle 585 346 207.

K registraci si připravte telefonní číslo, kam budou informativní SMS zasílány, vaše jméno a příjmení, bydliště, popř. e-mail.

Kategorie informací, které budeme rozesílat:

• Obecné informace (např. uzavření OÚ Bouzov, přerušení dodávky elektřiny, dopravní uzavírky komunikací,...)
  • Změna ordinačních hodin lékařů
  • Informace pro odběratele vody (Bouzov, Hvozdečko a Olešnice)
  • Informace pro odběratele tepla (Bouzov)
  • Povodňové zprávy